Wycena On-line

Druk 3D to usługa, do której podchodzimy bardzo indywidualnie ze względu na jej specyfikę oraz oczekiwania klientów. O cenie wydruku decyduje zużycie materiału budulcowego i podporowego, czas druku oraz parametry wpływające na jakość końcową wyrobu. O jakości decyduje ułożenie modelu na platformie roboczej, grubość warstwy oraz rozdzielczość w płaszczyźnie XY. Dodatkowo w technologii Multi Jet Printing na obniżkę jednostkowych kosztów druku wpływa ilość równocześnie drukowanych modeli.

Do przygotowania oferty niezbędne jest przesłanie do nas modelu 3D zapisanego w formacie .STL. Akceptujemy również pliki w formatach .STP lub .IGES. Podczas generowania detali do druku 3D należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność uzyskanego modelu oraz gęstość siatki trójkątów gdyż ma to bezpośredni wpływ na efekt końcowy wydruku. Każdorazowo sprawdzamy poprawność przesłanych plików. W przypadku wadliwych modeli przesyłamy informację zwrotną do Klienta z prośbą o usunięcie błędów. Nie ingerujemy w modele klientów.

Bazując na naszym doświadczeniu służymy wsparciem dla Klientów w zakresie doboru optymalnej technologii druku. Każdorazowo ustalamy z Klientem wszelkie kwestie związane z jakością detali. Standardowy czas realizacji zlecenia to 5 dni roboczych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wpisz kod ochronny:
...