KonferencjeI.J.Paliga od samego początku stawia na rozwój i prace z uczelniami technicznymi, czego rezultatem jest udział w konferencjach naukowo technicznych oraz targach.
Polimery nauka przemysł
W dniach 19-21 września 2016r w Lgocie Murowanej koło Kroczyc, podczas III Konferencji Naukowo - Technicznej pt. "Polimery - Nauka - Przemysł" wygłosiliśmy referat "Formy wtryskowe wykonywane w technologii przyrostowej".


Sympozjom w mechanice
Podczas 55. Sympozjum Modelowanie w Mechanice - największej konferencji dotyczącej modelowania w Polsce. Przedstawiliśmy prezentacje "Formy wtryskowe wykonane w technologii przyrostowej", na której opisaliśmy nasze dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie".Targi
dni druku 3d
W dniach 10 i 11 marca 2016 roku prezentowaliśmy swoje wyroby podczas VII edycji Dni Druku 3D – największej i najstarszej imprezy targowej w Europie Środkowo – Wschodniej poświęconej branży druku 3D.


3d show
W dniach 16 i 17 października 2015 r uczestniczyliśmy w 3D SHOW - jednej z dwóch największych imprez targowych poświęconych technologii druku 3D w Polsce. Targi miały miejsce na terenie Politechniki Warszawskiej, w Gmachu Głównym – Plac Politechniki 1.Artykuły
kauczuk termoplastyczny
Artykuł opublikowany przez CD3D - największy w Polsce portal poświęcony drukowani 3D. Artykuł opisuje wprowadzoną przez nas technologię wtrysku termoplastycznego kauczuku syntetycznego do formy stworzonej za pomocą drukarki 3D.

Link do artykułu: Termoplastyczny kauczuk


drukowane formy wtryskowe
Na stronie jednego z największych światowych portali o druku 3D - 3dprintingindustry.com w sierpniu 2015 roku opublikowany został artykuł o naszej technologii druku form wtryskowych.

Link do artykułu: Drukowane w 3D formy wtryskowe